Den otevřené Machanky

Zajímá vás, jak to na Machance vypadá? Chcete nahlédnout do běžného dne v lesní školce? Máte otázky, na které se chcete zeptat přímo průvodců?

PŘIJĎTE SE NA MACHANKU PODÍVAT!

Dětský lesní klub Machanka – středa 23. 3. 2022 od 9:30 do 16 h

Na tzv. horní Machanku, tedy do Dětského lesního klubu Machanka, který se nachází v lese kousek od Ríšovy studánky, je potřeba přijít pěšky z Kamech od Křivé borovice, případně ze Žebětína nebo od přehrady… Z každé strany je to na Machanku cca 3 km pěšky. Cesta je bez problémů sjízdná kočárkem. Podívejte se na >>mapu<<.

Na Machance bude probíhat klasický den, jen průvodců tam bude ten den více, abychom se vám mohli věnovat. Je možné, že zrovna když dorazíte, děti tam nebudou. Dopoledne tráví většinou na výpravě v lese a kolem půl čtvrté už se přesouvají zpět ke Křivé borovici, kde si je v 16 hodin přebírají rodiče. Alespoň jeden průvodce v zázemí bude po celý den, takže můžete přijít opravdu kdykoli (9:30 – 16:00).

Dětská skupina Machanka – středa 23. 3. 2022 od 9:30 do 16 h

Na dolní Machanku (v Žebětíně) se dá dojet autem – parkovat se dá přímo před areálem nebo na plácku u silnice ještě před kaštanovou alejí. Další možnost je přijet autobusem na zastávku Drdy nebo Helenčina a ze zastávky dojít cca 1 km pěšky. Z Kamech se dá dojít pěšky přes les, doporučujeme ale jedině bez kočárku. >>mapa<<

V Dětské skupině bude probíhat klasický den, jen průvodců tam bude v ten den více, abychom se vám mohli věnovat. Během dopoledne budou děti na výpravě, takže je možné, že přijdete do prázdného areálu – alespoň jeden průvodce tam ale bude po celý den, takže můžete přijít opravdu kdykoli (9:30-16:00).