Podzimní minitábor BOJ S DRAKEM

Program:
Děti čekají dva dobrodružné dny v přírodě. Budeme putovat lesem, vyrábět a zdobit meče, hledat draky a čelit svému strachu. Prostor bude i pro svobodnou hru, odpočinek, příběhy, tvoření nebo zpěv.

Termín:
26. + 27. 10. 2022 (podzimní prázdniny – středa + čtvrtek), vždy od 8:30 do 16:00

Místo:
Sraz na plácku „U Křivé borovice“, poté se děti přesunou do zázemí Dětského lesního klubu Machanka kousek od Ríšovy studánky. Ve středu pěšky (3 km), ve čtvrtek naším Červeňákem – devítimístným autem vybaveným dětskými sedačkami a povolením ke vjezdu do lesa (celá cesta je mimo silnici). Ve středu budeme zázemí sdílet s dětmi ze školky, ve čtvrtek budeme mít Machanku celou pro sebe.

Cena:
1000 Kč (2 dny) – v ceně je zahrnuta péče průvodkyň, provozní náklady a strava (2x oběd, 2x svačina)

Strava:
Děti si přinesou vlastní dopolední svačinu, bude zajištěn společný oběd a společná odpolední svačinka. Pití si děti přinesou vlastní, během dne dle potřeby doplníme vodu nebo čaj.

Průvodkyně:
Minitábor povede Eva Chropovská (koordinátorka lesní školky Machanka) a Eliška Plchotová (průvodkyně v DLK Machanka).

Přihlášky a platby:
Přihlašujte se google formulářem (níže na této stránce). Přihlášeným potom přijde souhrn informací a faktura do e-mailové schránky (nestane se to automaticky hned po odeslání přihlášky, buďte prosím trpěliví a dejte nám den-dva na odpověď).
Kapacita je omezená. Kdo se dřív přihlásí, ten dřív bojuje 🙂